Kontaktujte nás: 0910 942 835 | info@miniagro.sk

Vážení zákazníci. Od 1.1.2021 realizujeme aj malovýrobu drážkovačov s vlastným pojazdom (ryhovačov) pod označením miniAgroTR08. Pre správne zobrazenie videí použite prosím prehliadače Edge, Opera, Chrome, Mozzila.

                         

Nami vyrábaný drážkovač miniAgroTR08 (nazývaný aj ryhovač, prípadne rýpadlo), je vhodný pre realizovanie drážok (výkopov) štandardne do hĺbky 80cm pri šírke ryhy 10cm. Ak má záujem zákazník využiť hlbší a širší výkop, vieme vyrobiť rameno reťaze tak, že je stroj schopný vyhĺbiť drážku až do hĺbky 1,2 metra pri šírke drážky 30cm. Hĺbka výkopu sa nastavuje pomocou elekrohydraulického piestu (prípadne na prianie zákazníka aj mechanicky). Po aplikácii je teda možné ukladať do ryhy hadice pre závlahové systémy, ale i elektrické káble, vodovodné alebo plynové prípojky. V prípade plytkej ryhy (20cm) je možné stroj využiť na predprípravu pre záhradné betónové obrubníky alebo podhrabové dosky. Stroj má odolnú reťaz so špeciálnymi "trhacími" zubami, je možné ho teda použiť aj v tvrdej zemi. Stroj je certifikovaný na používanie v EÚ, náhradné diely sú skladom, prípadne do 30 dní od objednania. Drážkovač je silnej konštrukcie (ošetrený práškovým antikoróznym nástrekom), s výkonným dieslovým motorom, kvôli dlhej životnosti. Prácu s týmto strojom si môžete vyskúšať po dohode priamo u nás. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a hmotnosti sa zmestí do dodávky alebo je ho možné prevážať aj na príveskom vozíku, o ložnej ploche aspoň 1,00x2,00 (šírka x dĺžka). Je ideálny pre realizátorov okrasných záhrad, ale i stavebníkov. Dodacia doba 30 - 60 dní v závislosti od stavu skladu a momentálnych epidemiologických podmienok. 

Poznámka: Stroj je dodávaný kompletne zmontovaný, neobsahuje náplne (naftu, olej, mazivá na ložiská). V prípade záujmu Vám stroj odborne kompletne sprevádzujeme (doplníme náplne) a zaučíme Vás za poplatok 100€ (Cena s DPH). Objednávky realizujte priamo na info@miniagro.sk. Obchodné a reklamačné podmienky, formuláre na odstúpenie od zmluvy, ochrana osobných údajov a iné na stiahnutie <TU>.

Parametre stroja miniAgroTR08:

otáčky max. 3600 ot-1


miniAgroTR08
rýchlosť 1-vpred, 1-vzad 
pohon jednotky 2 klinové remene + reťaz
rýpacie zuby ks 27
šírka ryhy 10cm
hĺbka ryhy 80cm nastaviteľná pomocou piestu
hrúbka krytov 2 - 4mm
povrchová úprava práškové lakovanie, čierna / červená
Spôsob dodania 30 - 60 dní
Cena: 4575,00€ bez DPH 5490,00€ s DPH