OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0910 942 835 | info@miniagro.sk

Ste malá realizačná firma a nemáte potrebné strojové vybavenie? Nechce sa Vám kupovať vlastné a riešiť prípadné servisy, výmeny filtrov? Máme pre Vás riešenie. Prenajmite si od nás profi strojové vybavenie:

1. Drážkovače bez pojazdu / s pojazdom. Drážkovač bez pojazdu prenajímame ako realizačným firmám, tak i súkromným osobám, ktoré si chcú riešiť závlahu svojpomocne. Drážkovač s pojazdom prenajímame len realizátorom. Cena prenájmu drážkovača bez pojazdu 60€/deň (cena s DPH), cena prenájmu drážkovača s pojazdom 80€/deň (cena s DPH).

2. Nosič náradia (jednoosého malotraktora) s rotačnými bránami, rotavátorom s prítlačným valcom alebo zakladačom trávnika Muratori. Prenajímame len (!!!) realizátorom - nutné preukázať sa OP (pre kontrolu živnosti alebo sro.) a podpísať zmluvu o prenájme. Cena prenájmu nosiča náradia s príslušenstvom 200€/deň (cena s DPH). V prípade dlhšieho prenájmu nosiča náradia, poskytujeme výrazné zľavy. Máme viac strojov s rôznymi veľkosťami rotačných brán a zakladačov, v prípade záujmu je nutné sa však informovať o možnostiach prenájmu aspoň 2 dni pred prevzatím. Sme spoločnosť zaoberajúca sa nielen prenájmom, ale aj importom rotačných brán a zakladačov trávnikov pre jednoosé malotraktory (Ferrari, BCS, Grillo, Agria, Koppl) na Slovensko.