Ako pomocní realizátori okrasných záhrad sme v kontakte so zákazníkmi už od roku 2013. Aj my sme začínali... Hľadali sme dostupné možnosti ako zaobstarať potrebnú techniku pre najrozličnejšie terénne úpravy, drážkovanie / ryhovanie pre závlahové systémy a vyrovnávanie pozemkov. Existuje množstvo renomovaných značiek, ktoré však sú pre začínajúcich realizátorov cenovo nedostupné. Od roku 2020 prinášame riešenie v podobe kvalitných produktov od známich výrobcov a za primerané ceny- zameriavame sa na import jednoosých malotraktrov a príslušenstva (zakladače trávnikov, rotačné brány) na Slovensko. Zastupujeme značky Ferrari, BCS, Rinaldi R2, Muratori, Maschina.

Ferrari   BCS   Rinaldi   Muratori   Maschina-logo.png

zavlaha5.jpg

Ponúkame komplexné služby

- počas sezóny upravíme pre Vás viac ako 80 terénov (výber z realizácii nájdete na Facebook),

- realizujeme automatické závlahové systémy Hunter a RainBird

- vymodelujeme a zrovnáme terén podľa Vašich požiadaviek pred finálnym výsevom alebo položením kobercového trávnika

- zaškolíme, poradíme

teren.jpg

teren

Naša filozofia

Nie sme len predajcovia. Sme realizátori záhrad s niekoľkoročnými skúsenosťami. Jednotlivé značky strojov a príslušenstva poznáme z vlastnej skúsenosti už viac ako 10 rokov, preto Vám vieme odporučiť skutočnú kvalitu a za rozumnú cenu.

- technika a strojové vybavenia nie je len pre veľkých realizátorov. Je za cenu, ktorú si môže dovoliť skutočne každý, aj malý záhradník. Stroje dodávame aj do okolitých krajín (ČR, PL, HU...). Každý stroj je certifikovaný CE.

- garancia dodania náhradných dielov je minimálne 10 rokov